Miroslavst

Proč nefunguje formátování? (zvýraznění)

Zvýraznění textu, tedy formátování se normálně dělá tak, že se napíše <b>tučný text</b> a to je konec tučného textu.
Proč to tady nefunguje?

Nejlepší odpověď
Bunnik

Nevím, proč to nefunguje, ale myslím, že by se to hodilo. Když se někdo na něco ptá, snáz se v odpovědi vypíchne to nejdůležitější, aby tomu šlo správně rozumět.

Další odpovědi
anonym

protože ja to neumím

Bumbes

Protože by tu za chvíli každý „CapsLock“ expert ještě zvýrazňoval, aby jsme ho náhodou nepřehlédli…

KdoSiOdJinud

stejne tak jako tagy <b></b> jde pak vlozit javascript napriklad

< script >window.locati­on.replace(„www­.neodpovedi.cz“);< /script >

a to zapricini presmerovani odpovedi jinam > hack…

pro moznost formatovat text by se muselo v kodu stranek pri zpracovani kontrolovat jake tagy muzou projit a jake ne… myslim ze vic nez to by bylo lepsi vylepsit profil o osobni vzkazy mezi uzivateli

*drive tu takova chyba byla, sla zneuzit, upozornil jsem administratora a ten to napravil 🙂 omlouvam se :-p

anonym

taky bych byl pro, stačilo by „Texy!“ …

http://texy.in­fo/cs/try

… to už je hotové řešení a podporuje ruzne metody formatovani od těch nejjednodušších … samozřejmě nějaký wysiwyg editor se základním formátováním by byl možná ještě vhodnější.

led

toto bola tá otázka, ktorú som vám písala cez odpovedi-mail
Led
ďakujem za znovupoloženie otázky. aj toto je odpoveď