Avatar uživatele
petra15

Proc neexistují bordely pro zeny ?

Vcera jsem mela zajímavý rozhovor s taxikárem. Ptala jsem se, jestli nezná nejaký bordel pro zeny. A on mi povídal o svých zázitcích…Má 3 zákaznice(2 z to­ho jsou lékarky,neznají se) které vozí obcas do mesta, kde si schánejí chlapa na noc, a kdyz jedou zpet a nic nemají, tak berou jeho…zaplatí(2000Kc)xD.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, suaeda, redy, anonym, gagaga před 3615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Pán si dělal pouze reklamu.
Existují různé dámské ‚kluby‘ ap., kde si ženy na své přijdou 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Tyto zařízení nejsou, ale ženy movité, které jsou ve vysokém postavení občas potřebují mužský doprovod do společnosti, na jednání apod. Stálého partnera nemají, jednak jej nechtějí a jednak nemají čas a tak si najímají společníka na úrovni, od dobře zavedených agentur zejména v Praze. Co všechno daná žena od takového společníka nejen do společnosti vyžaduje je asi různé.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit


Avatar uživatele
Nerevarin

Protože příroda funguje jinak. Muž je více veden chtíčem. Příroda to tak zařídila, aby byla větší šance, že oplodní více partnerek a bude mít více potomků. Ženy, ač mají sex také rády, jsou v jiné pozici. Pokud bude chtít žena nevázaný sex, mnohem snáze ho sežene, aniž by musela platit. Ženy si mohou více vybírat, chlapy to mají většinou horší a proto to nahrazují někdy i bordelama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krftwrk

Hledas na prazdniny brigadk, co ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Protože ženy jsou nerady v pozici platících a muži jsou neradi v pozici prostitutek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Protože by zkrachovaly ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Myslím, že by se to nevyplatilo, ženy nemají tolik zájem o tyto služby jako muži. Ale přesto, která žena tuto službu potřebuje, může si najít „gigola“ ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Udělám ti cenu…Co ty nato?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Přece ženy to umí jinak nežli muži.
A žena nemusí ani hledat, ta vždy najde. Muži musí hledat, tak to je zařízené na světě.
Pěkná holka najde, Ta tolik nehezká nenajde, ale jen v tom jednom najde také vždy.
A klučíci? Ty asi jedou,když chtějí to jedno.
Nejsou všichni stejní, jen někteří mají oči jinačí, takže jim to nestačí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Když da najaka holka inzerat, ze hleda nekoho pro sex a udala by nizsi cenu, tak bude mit pravdepodobne mit vicero zajemcu vcelku rychle. Kdyz takhle chce chlap sehnat nejake zenske, tak to neni tak jednoduche. Proc? Spolecnost si vymyslela, ze zenske se nemusi snazit dvorit a snazit se tak jako muzi. Treba se to jednou bude valit jinym smerem a oboje pohlavi si budou rovny z hlediska pozadavku o tom kdo koho lovi a proc.

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

minerz, my máme sice plnou rovnost, ale nekteré zeny si myslí, ze nemuzou muze oslovit, nebo vyzvat k tanci…:-)

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Co kdyby si zenske zalozily svoje bordely a tam si daly prostituty?
Treba by se to chytlo. Ale verim, ze tu byly nejake pokusy, jinak by se to dalo davno do pohybu.

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

ale existujú.

ppríďte do mojeje pracovne – tá moja, keď sa rozhodne tam zvíriť prach, vždy prehlási:

  • to je ale bordel. a ženská aby to upratovala.

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

marci1
ve velkomeste by se to ale asi vyplatilo, já nevím…:-)xD
jestli mají vsichni taxikári takové zkusenosti…?xD

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

cochee
proc by meli zkrachovat ? takoví Questmani by za to ani nic nechteli…a my bychom se na ne chodily dívat 🙂xD
(to ani nemusí být o penezích)

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tak já nevím, jestli by to chtěl někdo provozovat jako „kratochvíli.“ Já teda ne, myslím si, že by to zabralo tolik času, že bych z toho finančně něco chtěl mít. Do bordelu se nechodí na kukačku, ale souložit. ;)

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

cochee, ty ano, ale takový Questman …za to bude preci muset „dlouhá léta“ platit, nez nejakou sezene – podívej se na jeho texty, je to „jeho téma“:-)xD

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
krftwrk

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

ach, to s tou brigádou …skoda, já jsem proti té svande nic nemela:)

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby