Proč neexistuje den kluků?

To je kdejaký světový, mezinárodní a evropský den i na blbosti (den toalet, trpaslíků …).
Doplňuji:
Nemusí být jen kluci, ale i muži, den rošťáků, recesistů aj.

Nejlepší odpověď
bolak

A den nahoře bez by nebyl špatnej.

Holky nestyďte se, já si to triko taky sundám..
Doplňuji:
badisko: Tak jestli chtěj hodit i dole bez, tak to je potom jejich věc, že ano. Mně se to tedy vůbec nelíbí, ale já jsem tolerantní člověk, já už to nějak vydržím ;)

Další odpovědi
ponovotny

je to tak. Je doba kdy jsou v módě kdejaký dny a to že není den kluků je sprostá diskriminace. Chceme den kluků

led

Vážení kluci, rošťáci a jiná lidská stvoření z rodu mužů!
1.Duben je známy též jak světový den ptáků, den blbostí a taky mužů, mužíčků, trpasličků i kluků všech věků, barvy pleti, nazorů…
Vždyť muž, jenž je stále ve skrytu duše malej kluk, hrající se na prince z pohádky, hrdinu zachraňujícího princeznu za spárů draka, Hloupeho Honzy, dělající bubáky pánům kantorům a slečnám učitelkám… ten naozaj potřebuje Svůj Den… První Duben, Prvý apríl!
Ale kdy budou mít i blondýny svůj Světový den?… na to se neptáte. Proč?

zjentek

protože 4%ních už je díky lidské rozmazlenosti ve skutečnosti 40% a řízenou infiltrací by se téměř jistě den kluků zvrátil na den buků, zatímco statní chlapi by si zrovna četli ABCčko nebo tak

Reezo

ty dny jsou úplně na hlavu. Každý hlupák si dokáže uvědomit, že každý takovíto den, je pouze komerční. Každý svátek slouží proto, aby lidi utráceli více peněz. Kluci přemýšlí logicky a hodně kluků/ chlapů chápe, že je to zbytečné. Provozuje to pouze ten, kdo to dělá pro někoho, nebo třeba z „lásky“

Damiana

bolak: Jak to, že není? Jen ho „zatím“ praktikují chlapi. Tolik „dopůltěláčů“, jako teď, v těch parnech, jsem v ulicích už dlouho neviděla. Přijde mi ale, že to není jeden den, ale celý měsíc:-)

anonym

led, http://www.no­vinky.cz/koktej­l/170424-pruvod-500-pohlednych-blondynek-pozadoval-vyhlaseni-jejich-dne.html, pokusy jsou v lotyšsku, fotky ze dne blondýnek http://www.sran­daweb.com/den-blondynek-16-fotek-2010070148.html

ponovotny

led-jakože apríl je den kluků??? že ti není hamba ;) chceme plnohodnotný den kluků !!! den kdy nám budou holky přát k tomu, že jsme kluci !!! Blondýnky ať si klidně udělají taky svůj den a nebo můžou vysadit antikoncepci a slavit svátek matek

led

Ale vždyť vy jste kluci celý rok, nejen Prvního apríla (1.dubna) … tedy pokud se z vás nestanou nějaký morousovatí pánové. Blahopřát vám ke klukovskej přirozenosti, to by chtělo každý den, pokud ve vás i v dospělém věku nepřevládá dospělácká vážnost nad duševní mládím. (Nemyslím tým duševní zaostalost.)
Všem mužům, kterým zůstává klukovská hravost, blahopřeji! :)

zjentek

díky ,)

ponovotny

ti jménev všech kluků moc děkuju a je to od tebe moc milé. Nic však proti tomu aby krom tohoto každodenního slavení, jedenkrát za rok proběhla taková nějaká větší oslava doprovázená všeobecným veselím

ponovotny

boláku neblbni, nebo holky budou chtít den dole bez ;)

anonym

bolák, to by bylo žůžo.