Avatar uživatele
jancu

proč neda amestii????

proč klous neda amestii všeobecnou?mužete mi poradit jak mam napsat o milost?nevim jak začit psala už jsem třikrat a pokažde stejna odpověd ani nevim jestli to prezident čte myslite že ano?děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4311 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
MARTI-V

A proč by tu amnestii dával???

Ty lidi nejsou odsouzeni jen tak z rozmaru soudce,něco provedli a tak si prostě zaslouží trest!!Sakra,kde to jsme,ještě se tady rozčilujete,jak je prezident ...,protože vám nedá amnestii pro nějakého grázlíka!!Váš přítel NEBYL odsouzen a sebrán policií jen z dlouhé chvíle na policejní základně!! Je mi jasné,že ho chcete mít doma a myslíte si,že jsem pitomá a zlá,ale já prostě zastávám názor,že lidé,co jsou odsouzeni si zaslouží i vykonat "trest" (na pár dní si dá dovču,kterou my zaplatíme na daních a bude zase doma a může dál konat zlo a levárny,nebojte!!Určitě jste na něj pyšná!!Každopádně radši budu platit daně na tohle,než aby moje dcera musela žít vedle grázlů!!!!!)).
Nechápu,proč se tady pořád rozčilujete!

Mimochodem..náš pan prezident se jmenuje Václav Klaus ne "klous". Jestli mu píšete dopis s žádostí o osvobození lumpa a ještě zkomolené jeho jméno s malým prvním písmenem..taky bych vaší žádost ani nečetla!
Doplňuji:
Stando..ano jsem přísná.Nespravedlivě? Tak to si vyřiďte se soudcem,co dotyčného na základě důkazů odsoudil.Měl pro to zajisté důvod!!!
1991KATA..Pročpak bych měla být divná?Máte pocit,že jste lepší,než já,že jste "normální"? Tak si to myslete,já si stojím za svým názorem,že nechci,aby má dcera musela vyrůstat ve státě,kde si může každý dělat cokoliv a když za to dostane trest,vykašle se na něj (prospěšné práce),když si má jít sednout,vykašle se na to a počká si,až ho drapne policie. Pokud vám tohle přijde normální a v pořádku,tak nejste divná,ale hloupá,promiňte.

Upravil/a: MARTI-V

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

To MARTI-V :

Vy jste ale (ne)spravedlivě přísná..., je velmi,velmi jednoduché se takto přísně a rádoby spravedlivě vyjádřit.

Ale vždyť vůbec nevidíte do okolností a souvislostí, které doprovázely tento konkrétní případ, tak jak můžete šmahem odsoudit... ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
1991kata

pro: MARTI-V

JSTE DIVNÁ!
Nevím proč někomu odepisujete když neumíte ani poradit a všechno Vám vadí nebo se jen rozčilujete? Vaše rady jsou nad zlato! Asi jste chytrá co?

Jste divná protože tomu nerozumíte a děláte chytrou.
Jenže nejste ani já nejsem proto neradim když tomu nerozumim!
Dnes jsme všichni jednou nohou v kriminále tak nechápu na co si hrajete!!!
Ta slečna nebo pani se jen slušně ptají tak nevím o co Vám jde!
Standa alespoň dokáže slušně odpovědět. A necpe do toho svojí dcerušku!

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony