bolak

Proč nechtějí chlapi dělat bábu na kase?

Třeba v obchoďáku, když přijdete, tak jsou na kase vždycky samý ženský, jak je to možný? Je to pod jejich úroveň, nebo jim takovou pozici vedoucí obchodu vůbec nenabízí a chlapa berou automaticky na sklad, nebo chlapi neuměj počítat nebo je tam nějaká diskriminace nebo jak je to?

Nejlepší odpověď
www

Ale chtějí. Znám Albert, kde sedí hned několik chlapů u kasy.
Ale asi je to jen z nouze cnost, poněvadž tam jsou slabý prachy (výplata) a nic lepšího nesehnali ☹

Další odpovědi
quentos

taky máme v hypermarketu naproti pokladního, takže není pravda, že by nechtěli – občas chtějí. Ale divím se, že ten dotyčný odnaproti chce nosit tu visačku – vedle jeho jména je na ní totiž napsáno „prodavačka – pokladní“ (sic).

iceT

Kecáš,u nás v Tescu jsou na pokladnách občas i dva chlapi,a nevím jestli lze Penny market považovat za obchoďák(spíš asi ne)ale i tam jsou na pokladně kluci,taky dva,jen nejsou tak vidět jako jejich kolegyně.

pusinka50

V hypermarketu Albert jsou na kasách i chlapi a není jich málo, mladí i staří

zjentek

chlapi těžko nesou (více než je tomu u žen), když jejich okolí zná jejich opravdovou úroveň ..nějak to souvisí s egem ,)

anonym

Já rozuměl bábu v base, ale to je jiná skupina.

bolak

iceT: Nekecám :), chodím pravidelně do 6ti různejch obchďáků a co si pamatuju, nikdy jsem na kase chlapa neviděl, a v normálních potravinách, když nepočítám ty večerky kde prodávaj vietnamci, tak naposledy někdy před 10 lety..

takže říkáte že existujou jo, nejsou to pohádkový postavy? ale určitě to není půl na půl, určitě jsou v menšině, takže otázka zůstává..