Avatar uživatele
stear

Proč nebývají pavouci v rukavicích?

Ahoj, ještě se mi nestalo ani jsem neslyšel nikde, že by vlezl pavouk do rukavice. Proč? A nebo jen o tom nevím?

(Od nové verze mi jede odpovedi.cz děsně pomalu ☹ (A to mám novej noťas..)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Naše druhy pavouků, které běžně žijí v lidských příbytcích, si staví sítě (pavučiny). A to pouze tam, kde mají možnost ulovit si potravu. V nějaké rukavici v šuplíku, nebo jinde by tuto možnost pozbyli. Tak proto.
Doplňuji:
K té new verzi:
Je určitě pomalejší, dnes musím svoji odpověď z hloupého mobilu odesílat třeba 5×, než ji uvidím a to nebývalo. Děs běs!
Snad jsou to jen porodní bolesti, doufejme 😁.

Zdroj: Studium

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pavouci vyžadují přehled o dění událostí, proto nejraději sídlí v rozích pokojů apod., do rukavic, botů a pod pokrývky se rádi ukrývají štíři a jim podobná havěť. Tito se zatím vyskytují, v pouze mírně jedovaté podobě jen u nás na krásné Jižní Moravě. Boty před obutím vyklepávám a uložit se do postele preventivně posílám nejprve manželku. Takže klídek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Amie

Protože v takovém případě bych si již nikdy v životě nemohla vzít rukavici aniž bych ji složitě vytřepávala. Nebo je máme na takovém místě kam pavouci nelezou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jestli to nebude tím, že mouchy do rukavic také nezalétávají nijak často.
Pavouk by musel být pěkný „pitomec“, aby lovil tam, kde se nic ulovit nedá.

Nová verze… to už snad ani komentovat není třeba. Byli jsme na starou zvyklí a většina z nás si velmi těžko zvyká na to, co sebou nová verze přináší. Bohužel, různá kosmetická vylepšení sebou přinesla dost negativního, včetně pomalejší rychlosti.
Reklamy jsou zde ale hezké a velmi vtipně a vhodně zařazované.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Mají dlouhé hohy a do rukavic se jim nevejdou :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek