hapiky

Proč nebyl Yetti nikdy spatřen se svojí družkou?

Že by žárlil? Jak by se jeho družka měla jmenovat? Pro Yettiho Yettinka, pro lidi?

Nejlepší odpověď
Kepler

Což o to, Škodu Yeti vídám často, ale bez družky. Málokdo to ví, ale Yetti si zahrál v několika Lucasových filmech jako Wookie. Po skončení natáčení Star Wars zdrhnul zpátky do Himáláje, unesl sebou i princeznu Leilu (jeho nynější družka) a od té doby se po nich slehla zem. Zlí jazykové tvrdí, že Leila šla s ním dobrovolně, páč Wookie je neskutečný samec.

Další odpovědi
Funna

velice znatená otázka beze smyslu…přečti si pořádně, co jsi napsal za nesmysly…
pokud Yetti nebyl nikdy spatřen, tak ho nemohlo několik lidí vidět a je jedno, jestli (ti lidé) byli se svou družkou, nebo bez zní…protože:
nebyl spatřen = nikdo ho tedy neviděl
viděli ho lidé se svojí družkou = muž a žena – jeho družka viděli Yettiho,
správně je viděli ho lidé s JEHO družkou = někdo viděl Yettiho + paní Yetttiovou
že by žárlil? = to by snad nikdo ty dva neviděl pohromadě, kdyby ji nechtěl ukazovat světu…
fakt nevím, nač se vlastně ptáš…

marci1

Poněvadž ji stále nemůže najít. Hledá na „Seznamce“, ale furt nic. 🙂
https://kresle­nyvtip.cz/jan-bubla/ja-jen-psala-seznamim-se-s-neznym-muzem/493

hapiky

marci1: Ten správný inzerát by mohl být: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NKRJiQ6s--0