Kazatel

Proč názor na očkování není mezi všemi lékaři absolutně jednotný?

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

A záleží na tom? Názor ortopeda nebo třeba gynekologa na vakcínu proti covid je přece zcela irelevantní.

Další odpovědi
Drap

Pouze proto, že mají odlišné názory.

Emefej

U naprosté většiny nemocí, proti kterým se očkuje, jednotný je.

paul1

Asi proto, že se jedná o nové poznatky nevyzkoušené dlouhodobě. Ale jak by bylo možné dlouhodobě něco takového zkoušet a mezitím by onemocněli a umírali další a další lidé. Covid nepočká.

elkon

Každý lékař není imunolog a vakcinolog.

zjentek

Korupce, úplatnost…

Pokud ti jde čistě o kovid, tak zde nehodlají nijak uplácet ti, kteří se taktéž nehodlají očkovat. I tento princip dost napoví, ke komu se raději přiklánět (pokud tedy korupce stále ještě znamená cosi shnilého).

da ny

Co člověk, to názor na věc :)
Odlišné názory. Odlišné zkušenosti.
Odlišné názory na možnou léčbu (postupy). To napříč celým světem, nejen v ČR.
Ti v terénu, ze sociálních služeb (ODN i LDN aj.), patologové, neurologové, gynekologové a další odborní lékaři, mají své zkušenosti a poznatky. (O následcích očkovacích vakcín, s odstupem času…).

da ny

Také názory:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HMbh5faP­ZqQ
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=v2ginMVCi0M
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qPt_xweYd-M

da ny

Většina dosud poradních hlasů (epidemiolog, vakcinolog, imunolog), nejsou odborníci s lékařským vzděláním. Chybí poznatky z praxe. Ty jsou odlišné, též v závislosti na stavu IS/zdravotním stavu/psychice aj. jedince (přijímajícího vakcíny). Objevují se okamžitě, postupně i až za nějaký čas.

Ametyst

Tomáš1234: V tom případě je zajímavé, že do problematiky kafrá kdejaká tzv.celebrita, kterou odchytí pražské kamery. 🙂

Funna

každý lékař sice není imunolog, ale i spouta imonologů a virologů má jiný názor než je předkládán a že je nutno vakcinovat všechny věkové skupiny…jen jim nedávají veřejný prostor, hlavně ne v televizi…ale jejich názory se dají dohledat, jen kdyby jste trochu chtěli…