mivrz

Proč naskočí okno system 32

Po startu pc. naskočí okno system 32. Jak to odstranit. Křížkem to vyhodím. Dříve mi to nedělalo. Dík za odpověď.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Zkontroluj v nabídce start : Programy>Po spuštění

Není zde zástupce té složky?

Pokud to nepomůže, nainstaluj si program ze zdroje, ten spolehlivě rozpozná většinu programů spouštěných po startu (vč. těch v „Po spuštění“)

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/star­tup-organizer/?g[hledano]=star­tup%20organizer&g[oz]=2­.7&g[up]=257