orestez

Proč naši politikové nejsou nahrazeni levným dovozem z Ukrajiny?

Nejlepší odpověď
dubraro

Protože by byli zadarmo drazí.

Ukrajinští politikové dokázali svou zemi rozkrást a zničit ještě rychleji a důkladněji než ti naši.

Další odpovědi
led

Neverte reklamám, to prádlo bolo čisté už pred vložením do pračky, tá len, počas prania, pozapínala všetky gombíky, vyžehlila a poskladala do komínkov…všimnite si keď gazdinka vyberá prádlo z pračky) A to isté je aj s nákupom lacného tovaru zo zahraničia… Kvalitu tovaru nehodnoťte podľa obalu, ale podľa obsahu. Tá soľ, čo sa vám miestami len tak zbytočne presýpa medzi prstami, môže mať pre vás v skutočnosti vyššiu cenu než zlaté šperky (ktoré aj tak pri varení prekážajú)

Pri obchodnej politike Obal_produkt_pre­dáva,
táto pastva pre oči, to lákadlo malých naivkov,
k tomu akčné_zníženie_ceny (nižšie, než náklady na skladovanie a dane)…
a hneď preplatíte tovar s naivnou vierou úspory.

Radšej nekupujte lacných politikov z dovozu, ale vypestujte si na spoločnej záhrade vlastných. Len nezabudnite včas odstrániť burinu.

Smackdown

Protože by nám tekla z kohoutku vodka,místo vody.

cechacek

Protože mají pokyny z USA, ale naši jenom z Bruselu a to je daleko lepší

orestez

Dobrý :D