agentpv

Proč naše kočka včera přišla domů nějaká zdrchaná, a na zadním stehně měla na 3 míst. vyrvané chlupy o ploše cca 1×1cm?

Porvala se? Jiné zranění neměla.

Nejlepší odpověď
mosoj

Bože. Kočky se v současné dob mrouskají. Dotyčný kocour také určit nebyl fit. Jako chovatel koček by jsi toto měl vědět!

Další odpovědi
Roman71

Mohla se porvat s jinou kočkou, mohla se taky někde zachytit srstí, zvlášť pokud je dlouhosrstá. Vyprošťování ze zajetí je pro zvíře stresující, není se čemu divit.

JežíšKristus

Možná si šla dát tři tečky.

GM

Začala kočičí sezóna. Budou koťátka.