Kepler

Proč NASA dělá takové chyby?

Tím se omlouvám za dřívější nepřesnost, NASA mi poslala nesprávnou fotku i informaci. Správně se jedná o oblast Tempe Mareotis na Marsu.

Nejlepší odpověď
dust8

Konečně vím jak vypadá aliendrone! ;D

Další odpovědi
aliendrone

On si Kepler NEDÁ pokoj? Místo aby zachraňoval co se dá v současné ekonomické situaci (ani se neptám na cenu akcií Keplerových palíren a kvasíren!) a v klidu se zotavoval z nehody na eskalátoru, kdy se mu pod jeho hřeben zapresoval… no řekněme, že to nebyla ani levá a ani pravá noha! A protože byl ještě ve stavu, kdy se udržel na obou dvou (tedy nelezl tradičně po čtyřech), tak… Eh, raději to nechám být, abych zbytečně neděsil zdejší dámy. ;) :D :D

dust8>>> Nic nevíš, to nejkrásnější není vidět! ;) :D :D

Kepler

alien: Jasně že nedám pokoj! Vidím, že jsem ťal do živého. Já jsem totiž Predátor 4. generace! Ztráty končetin mě už netrápí, regenerují se samy i po zlomeninách na schodištích v Žižkově. A v páté generaci mě ani nezahlídneš, páč budu stealth.

aliendrone

Kepler>>> Se ti popletla písmenka, chtěls napsat PRSÁTOR, ale vyšlo ti Predátor. Pro tvou informaci, Predátor stealth nepotřebuje, protože ho už MÁ! A v DOST dobrém provedení. ;) :D :D

Zato PRSÁTOROVI (když si chce šáhnout) by se stealth jistě hodil, to chápu, ty erotochlíváku nestydatej! No, doufám že jsi spokojený z toho, jak jsi vyděsil zdejší slečny a dámy! Doteď byly relativně v poklidu a bez velkých obav z Keplera vyrážely z domova v pásech cudnosti. Teď už aby přemýšlely nad pásy „kojnosti“(či jak to nazvat), když už ví, co je čeká! A pak že já jsem nemilosrdný kruťák, PCHE! ;) :D :D