Drap

Proč nás o tom naše média neinformovala ?

Přece i představitelé našich pravicových vlád se vždy odvolávali na polské odboráře a často nám je dávali za vzor.Opoměli ? A nebo se jim to v současné době nehodí? A nebo je to jenom tím, že svobodné informace doposud k nám nedoběhly ?
http://www.stre­am.cz/uservide­o/773443-protesty-v-polsku-bez-povsimnuti-masmedii
Doplňuji:
Cenzůra ? V demokracii ? Neni to jen svoboda slova ? Co se nám nehodí, nebudeme říkat !

Nejlepší odpověď
mosoj

Naše média nejsou nadstranická. Jsou cenzurovány stejně jako za komunistů.

Další odpovědi
Illines

Cetla jsem o tom na novinkach z prispevku,kde na to lide poukazovali,kdyz to v Polsku vypuklo,media mlcela,asi z duvodu ,ze, nas to ceka 17.11 u nas?Ne­vim,proc se to tajilo?
Doplňuji:
Treba se pak staty budou pomlouvat ,kdo je demokratejsi?Je to spis nejaky tajny tah.A na svobodu slova,asi tak jak se komu co hodi!

led

„Naše média nejsou nadstranická. Jsou cenzurovány stejně jako za komunistů“

Nehovoril tu niekto niečo o slobode slova?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-kscm

Doplňuji:
mosoj, prepáčte prosím, za kopírovanie vašej odpovede, ale bola presne výstižná. Neodolala som

Alesh

Vypadá to spíš jako trénink na Silvestra. 🙂