Aga

Proč nás irituje, že někdo neví něco co nám přijde samozřejmé?

Není to tím, že se neumíme přijmout v jeho kůži? Pohrdáme jím?
Doplňuji:
Mně samotné nevadí nevědomost druhého,ale setkávám se s tím často.

Nejlepší odpověď
arygnoc

neirituje, pouze někdy nevycházím z údivu.
nad jsme se ve škole – aspoň té základní, učili všichni to samé.

Další odpovědi
anonym

Kazdemu ale prijde samozrejme neco jineho. Co muze prijit samozrejme vam , nemusi prijit samozrejme me. ! A ja osobne zasadne nicim a nikym nepohrdam. Ani zadna prace podle me neni " podradna " . -iv-

dudu

V řadě případů ale vůbec nemusí jít o pohrdání ani o projevy nějaké nadřazenosti. Každý z nás měl např. během základní školní docházky možnost obstojně zvládnout pravopis a zásady slušného chování. A přece čtu-li některé příspěvky, jsem si téměř jist, že někteří tuto možnost zcela promrhali. V tomto s prominutím neznám bratra.

tom004

Souhlasím s -iv-.Ale jedno mi přece jenom vadí.Je to zvyšující se množství otázek,které,podle mne,patří úplně jinam.Já tyto stránky chápu jako vědomostní,a ne inzertní,nebo jako další sociální síť.Každému,proto dopručuji,pečlivě si přečíst etický kodex stránek,a podle toho volit své otázky,i odpo­vědi.Jsem přesvědčen,že i to je jeden z důvodů,proč někteří velice kvalitní,a aktivní uživatelé odešli,nebo omezili své působení na těchto stránkách.
Doplňuji:
No,>dudu<,já ho neznám,bez prominutí.