jirka F

Proč nás bůh vlastně stvořil?

Proč nám dal život i když třeba předem věděl že budeme v tom svém životě nešťastný.

Nejlepší odpověď
Kepler

Možná se cítil osamělý. Nebo cítil potřebu být veleben a uctíván.

Další odpovědi
xiperio

A proč až teď? Proč ne před milionem let. Když na tím člověk přemýšlí, tak je to na Chocholouška.

hapiky

Žádný nějaký bůh nás nestvořil. To bychom asi vypadali jako IT.
Měl jsi napsat, Bůh stvořil člověka k obrazu svému. Buď tomu věříš nebo ne.

df

To nevi nikdo, takže nemá žádnou cenu lámat si s tím hlavu. Prostě to tak udělal a hotovo. Jsou věci, které si chce Bůh nechat pro sebe. A měli bychom mu být vděční, že jsme.

elkon

Místo těch blábolů si přečti něco o vzniku lidstva. Např. zde: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vznik_%C5%BE­ivota
Vypadá to, že jsi asi nechodil do školy, tam se vše probírá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

xiperio: Chocholoušek je ještě větší magor. Tento psychiatr se pokusil zavraždit dva své podřízené bazukou. Já jsem chtěl holýma rukama zabít jednoho člověka. Kdo je pak větší šílenec?