lukas.zmizik

proc nam vice chutna pivo ze skla nez z plastoveho kelimku?

Nejlepší odpověď
led

V skle vidíte farbu piva, v nepriehľadnom plastovom kelímku je to tmavé niečo.
Človek vychutnáva nielen chuťovými bunkami, ale aj okom, a čuchom.
Pijanovi je to už jedno.

Další odpovědi
dědapetr

Ze skla chutná všechno ať je to mléko,víno nebo kořalka a pivo samozřejmě a také čaj.Sklo nemění chuť jako plast nebo plech.

dudu

Jak svého času správně řekl sládek budějovického Budvaru:
plech a plasty se hodí leda na balení kysaného zelí, stáčet do nich pivo je veliká zhovadilost.