Jahoda

Proč nám u Skype blbne při hovoru mikrofon.

Zdravím! Chtěla bych se zeptat proč, když si volám s kamarádkou přes Skype tak nám vypadává hovor? Za Vaše odpovědi moc děkujeme :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslím, že to nebude mikrofonem, ale bude to nejspíš problém sítě. možná pomalý internet, přerušování spojení, ale na mikrofon bych to neviděl.
Když vypadne hovor u mobilu, tak to taky nemusí být chyba mobilu, ale problém sítě-signálu. Přejdeš jinam a tam to funguje normálně.

Další odpovědi
vodra

Taky se mi to stávalo,musíš ukončit všechny ostatní aplikace…,
…PŘESNĚ TAK, VŠECHNO TO POVYPÍNEJ,okna icq všechny hry,bude to určitě lepší