Proč nám sdělujete kdy nebudete doma?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-pojedete-na-hrbitov

Nejlepší odpověď
vecernice

Tak se příště neptej.To přece ještě neznamená,že nebude doma nikdo.Já osobně jezdím na dušičky ,jak mám čas a většinou tak,abych tam potkala co nejméně lidí.Tak a tedˇ si vyber kdy to bude…

Další odpovědi
anonym

nikdo vám nic nesděluje a nejsem si jistá že by tz odpovědi byly určeny vám,a taky by mě zajímalo k čemu vám bude jestli víte nebo nevíte že nějaká alena nebude na dušičky doma stejně nevíte kdo ta alena je a odkud,a pokud se vám ta otázka nelíbí proč jí čtete

anonym

Kdykoliv nejsem doma,pouštím obě krajty z teraria.
Nevěříš? Přijď se přesvědčit.

led

aby si nemal problémy:
v čase medzi 10:00–10:05 nie som doma
kľúčik visí na háčiku vedľa dverí
peniaze a šperky sú pripravené na stolíku v obývačke.
Po sebe, prosím, zamkni, kľúčik na háčik.
Dovidenia na súde 🙂

PS.
počas celej akcie sa usmievaj, sníma ťa kamera a nenadávaj, je tam aj mikrofon…

hanulka11

A co máš rád/a/ co ti mám přichystat, když tu nebudu?

Miroslavst

Možná by se dalo nějakým způsobem poznat o koho jde, že bydlí třeba ve městě xy, ale k čemu by to komu bylo?
Stejně nikdo neví zda na ty dušičky jedeme všichni nebo někdo bude doma. třeba kluk s náma už nikam nejezdí.
Otázka byla uvedena proto, jelikož někdo jezdí již tento víkend a někdo příští a někdo jiný až opravdu 2.11.