Shady

Proč nacisti nebojují proti lesbám?

Proč náckové neumí nakreslit svastiku?

Odpovědi
Nuk nuk

Nacisté nebojují proti lesbám ani proti gayům. Nacisté bojují proti jiným etnikům, která považují za nežádoucí nebo méněcenné. Proti ostatním neetnickým skupinám bojují spíše fašisté. Fašismus je nacismus zahnaný do extrémů, tj. nestaví se jen proti určitým národům, ale snaží se ten svůj „vyčistit“ právě třeba od homosexuálů apod. Proč ale zrovna homosexuálně orientované ženy nejsou takovým terčem jako muži, težko říci.
Svastika pochází z hinduuismu, má hodně podob a v různých podobách a vlastních úpravách ji přebírali buddhisté, židovští kabalisté i některé křesťanské skupiny. Každá skupina si ji přizpůsobila a upravila. Nacisté si jen vytvořili svou podobu.

zjentek

ženský mají vždycky úlevy ..co se týká svastiky, je pravotočivá a levotočivá
Doplňuji:
nuknuk: nácci si svou svastiku nevytvářeli: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Svas­tika