Proč na typicky ženské otázky odpovídají vesměs muži?

Že by praxe ze života?

Nejlepší odpověď
ReHu

Třeba se ty ženy věnují jiným činnostem 🙂.

Další odpovědi
jmhad

Dělám si legraci,ale podle Bible je muž pán tvorstva. A protože žena /Eva/ byla vytvořena z jeho žebra, jen on nejlépe zná řešení jejích problémů. Věřící / a pan cenzor/ ať se neurazí.

Mimozemšťan

Jesou to chlapaci internetoví závislaci co sou furt online – pač maj fůru času a malo
prace. To dělaji zdejši zavislačky ale taky – pletou se nám do témat kterým nerozumí:-)