Proč na tištěná periodika musím mít registraci na minister.kultury a blog si může založit každý je to taky periodikům?

Odpovědi
anonym

protože Ministerstvo Pravdy musí bdít nad tím co lidé čtou, aby si tu nemohl kde kdo psát co se mu zachce a ovlivňovat masy 🙂

bez ministerstva kultury bysme nevěděli co si máme myslet a co máme číst.

a teď vážně opravdu čekáte že to má nějaký racionální význam? Prostě úřední šiml řechtá, ti ouřadi přikováni k židlím musí přece něco dělat. A evidenční činnost je taková pohodlná – tak alespoň evidují kdo si kde nekulturně prdnul.