band of brot

Proč na Šumavě není žádná horská chata?

Oni tam určitě nějaké jsou, ale jen v obcích a osadách. Nevím o žádné chatě, která by byla někde mimo civilizaci. Víte o nějaké? Nebo proč tam žádné nejsou?

Nejlepší odpověď
gecco

…„Proč na Šumavě není žádná horská chata?“…
Ale je…
___
Víme…
Akorát – mám Šumavu rád – a nejsem si zcela jist, že bych ti o těch chatách chtěl podat nějaké info…

Další odpovědi
Pepa25

Na Šumavě je méně samot než třeba v Krkonoších, protože byla součást pohraničního pásma s kapitalistickou cizinou …

mosoj

Gecco jak ušlechtilé.

https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&gws_rd=ssl#­hl=cs&q=%C5%A1u­mavsk%C3%A1+hor­sk%C3%A1+chata

Zdravý
rodilý šumavák.

janbratan

No, vím o téhle http://www.na­drybnikem.eu/ – jezdíváme tam na jaře

gecco

Mosoji → opět jste mne pobavil…

  1. rejpete – ale vlastně nevíte proč (kromě toho, že vidíte můj nick)
  2. tazatel se ptá na na „chaty mimo civilizaci“ – a v tom vámi vloženém odkazu (jak jsem tak letmo nahlédnul) jsou Kvilda, Hojsova Stráž, Borová Lada…

😁