Marty Koller

Proč na Odpovědích nemůžu vidět svoje předchozí otázky, které jsem přidával, když jsem na tyhle stránky přišel?

Můžu je najít?

Nejlepší odpověď
led

Vo vašom profile mi ukázalo 18 strán vašich otázok, čo by súhlasilo (teoreticky 15 otázok na stranu) s uvedeným počtom otázok vo vašom profile, ale podľa uvedeného počtu dní pod vyhľadanou otázkou zjavne nie je tam stránkovaním prístupná vaša Prvá otázka. Ak ste ako prvý príspevok vložili otázku, počet dní od vašej registrácie nesúhlasí s počtom dni uvedených v databáze.

Urobila som si kontrolu vo vlastnom profile:
Kliknutím na (moje) otázky som dokázala listovaním prejsť 32 strán (mojich) uložených otázok tj.4169 dní nazad.
V skutočnosti v archíve sú uložené všetky otázky, aj tie z obdobia kam už stránkovaním v profile nemôžem.

Ak poznáte kľúčové slovo z textu hľadanej otázky a vložíte tento „reťazec slov“ do vnútorného vyhľadávača (hore vedľa názvu stránky) nájdete aj staršiu otázku. Takto som sa dostala až do mojej Prvej otázky v Októbri 2009.

Pre admina:
Ide zjavne o programovo nedostatočne (chybné ohraničenie) nastavený vyhľadávač v databáze programu obsluhujúceho túto stránku.
Odborne by vám tento problém mohol definovať niektorý programátor,
ja som len tá, čo lieta na metle a straší ľudí v rozprávkach…

Další odpovědi
seraphico

Mělo by to jít. Stačí kliknout na svůj profil a pod záložkou „Moje otázky“ je naleznete. V mobilní verzi kliknete na profil, poté filtry a opět „Moje otázky“.

jirka F

Já to také tak mám když se chci v profilu podívat na otázku kterou jsem tady vkládal jako první myslím že to byla otázka: Na co jsou jaderné elektrárny? Ale v profilu už jsem to nenašel. Zjistil jsem že v profilu pokud je otázka starší než 1423 dnů tak ji databáze maže.

led

jirka F „Zjistil jsem že v profilu pokud je otázka starší než 1423 dnů tak ji databáze maže.“
Ak pozriete na moju odpoveď, môžte si všimnúť, že priamym listovaním som sa dostala až 4169 dní nazad a pomocou vnútorného vyhľadávača až 4341 dní nazad, do októbra 2009.