Terryle

Proč na Odpovědi nechodí žádný pilot?

Nebo se jen maskuje? Bojí se, že by po něm šly stíhačky? :)
Doplňuji:

  • reakce v diskusi :)

Nejlepší odpověď
anonym

Má obavy že byste spolu zahltili server:-) Máš velký přehled.

Další odpovědi
Miroslavst

Dobrá otázka, dávám ti dva palce:
http://img.ma­gazin.libimse­ti.cz/img/img/461190e­ad246.jpg

mosoj

Znám pár pilotů ( nikoliv dopravních ), ale ti se baví úplně jinak. Co by tady dělali ?

Gabe

Nemuze chodit,protoze lita ke vsem certum.

Terryle

Mosoj:
Rozsekávali naše laický diskuse a bavili se, jak jsme tu všichni blbí :) Ale když to tak vezmeš – chodí sem spousta lidí různejch povolání, tak proč by sem nemohl nějakej letec taky zabloudit. Ale uznávám, že to tu není přímo zábava pro odborníky, kteří asi nemají moc volnýho času.

Terryle

PS: Mirku, mohl bys tuhle otázku prosím šoupnout do Zábavy? Už jsme toho tady dneska večer napáchali dost a nerada bych se zejtra ocitla pod palbou, že jsme tlachali blbiny ve vážnejch tématech :)

Miroslavst

Nepřesouvám, to dělá někdo jiný, ale koukám, že už tam je.

Terryle

Miroslavst:
ach, díky! Hlavně ten jeden mi padl do oka… jaj!

Terryle

czechrapsind:
Tak to snad zase ne :o) Přehled – to asi ne, spíš mě to zajímá a vím, kde to hledat. Ale skoro nic z toho, co jsem tu třeba dneska psala, přímo z hlavy nemám…

anonym

Ale máš toho v hlavě dost.

Terryle

to jo, hlavně blbostí, nesmyslů a zmatků :)))
Asi půjdu pomalu spát (polevuje záchvat kašle, tak musím využít situace, kdy se dá usnout), tak moc děkuju za super otázky, odpovědi a diskuse – už dlouho jsem se takhle nepoučila a nepobavila! Díky, dobrou a zase někdy! :o)

PS: A jestli sem někdo nějakýho pilota dotáhne a přiměje ho k aktivitě, tak u mě dotyčnej bude mít do smrti palec ke každý odpovědi, který si všimnu :oD

anonym

Taky Ti děkuji. Dobrou.