Proč na mě vždycky večer leze depka?

Má to nějakou souvislost s tím, že večer zapadlo slunce, je tma, v noci se obvykle nemoci zhoršují?

Nejlepší odpověď
kropitko

Třeba proto, že nevíš co je mascarpone?!
Doplňuji:
jo a právě na mě nic neleze, leda spánek,,pa,pa,,,

Další odpovědi
poa.li

Může to být i tím, že večer člověk přestane vyvíjet aktivity a začne se zaobírat sám sebou…

ReHu

Buď rád/a, že večer, ten je krátký. Já mám depku celý podzim a zimu.
Už aby tady byl březen 🙂.

Miroslavst

To máš dobrý na tebe alespoň někdo leze, na mě ne. To je potom depka :D:D

hanulka11

a co to je depka – to je jako když někdo řekne co je nuda…oba výrazy neznám a nesetkala jsem se u sebe s nimi

Mili @

Je brzo tma a nemoci se více ozývají a ty se zabýváš více sám sebou!
A pokud jsi sám, o to horší!!!