dust8

Proč na mě bezdůvodně zaútočila velká moucha se sosákem a štípla mě?

Nevím co to bylo za mouchu. Nějaká přerostlá masařka. Jednou mě štípla a za nedlouho udělala druhý nálet bezúspěšně zatímco jsem asistoval tátovi při spravování oplocení u slepic.

Poznámka: Nezdálo se mi, že bych zapáchal.

Odpovědi
zjentek

A dáváte v těch suchech zvířatám i vodu? Bo sem spadá i žíznivý hmys, aby bylo jasno.

Dochy

Proč myslíš, že to bylo bezdůvodně? Zkrátka měla hlad.

Kelt

Ty si myslíš, že to bylo bezdůvodně. A třeba by ti ta moucha vyjmenovala tisíc důvodů, proč si vybrala zrovna tebe.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dust8

zjentek: Mají full servis 24 hod. :)