Proč,na jakém základě vzniklo tvrzení?

Všechno,co opravdu potřebuji znát,jsem se naučil v mateřské školce.

Autor?
Doplňuji:
http://www.eso­terika.cz/cla­nek/3385-genialni_a_plne_ne­pochopeny_mozek­.htm

Nejlepší odpověď
annas

Robert Fulghum – knížka Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce. Je to jeho prvotina.

Jsou v ní hlavně úvahy a filozofické postřehy o obyčejných věcech a o životě.
Název knížky je jasný hned po přečtení první povídky, prvního zamyšlení, co dělat a nedělat v mateřské školce. Fulghum zmínil několik pravidel, která by se měla ve školce dodržovat.

Několik „školkových“ pravidel:
Nikoho nebij
Vracej věci tam, kde jsi je našel
Neber nic, co ti nepatří
Uklízej po sobě
Když někomu ublížíš, řekni promiň
Hraj fér
O všechno se rozděl
Před jídlem si umyj ruce
Splachuj
Teplé koláčky a studené mléko ti udělají dobře atd.
Dále najdeme úvahy o Vánocích, ZOO, pokusy se zahradou atd. Zlatá školka!!!

Knihu mám doma.
Citáty jsem vypsala z V. E.

Další odpovědi
poa.li

Myslím že ve školce se učíme základní principy mezilidských vztahů..

kropitko

Hm,tak to jsem v kelu,tam jsem byla jen 2×,,,,

anonym

Nikdy není pozdě,zkuste se tam vrátit.

kropitko

Myslíte,,,a kdo mě tam bude vodit??

anonym

Už jste velká holka,trefíte.

annas

Bubco, zase jsem Vám naletěla.