Alča M.♥

Proč na FB nevidím kámošku?

zadám její jméno; nic. Když kliknu na její jméno u komentářích u statusů; nejde to. Ona si mě nebklokla a já ji taky ne. Dívala jsem se na blokované a není tam :O :( Přihlásila jsem se jako jiný uživatel, skopírovala adresu na její profil, přihlásila se na můj první profil, zadala adresu do té horní lišty a objevilo se mi: Požadovaná stránka nenalezena. Prosím, poraďte. Nechápeme to :(
Doplňuji:
Stalo se to z ničeho nic :O :O :O :( :( :( :O

Odpovědi
Michal Kole

Asi tě má zablokovanou nebo máš ty nebo ona „příliš přísně“ nastaven profil.

Alča M.♥

Říkám, že nikdo si tu druhou nezablokoval :O