Michal Kole

Proč na Facebooku nebo na Google plus mi nic nemažou a tady je mi mazáno stále, ať nezávadné otázky, kde není žádné

vulgární slovo, či bych někoho napadal, urážel, či byl vyložený spam, např. reklama na prodloužení, …

Doplňuji:
Proč to řešit zbytečně s adminem, když to stačí vyřešit s tím, který otázku či odpověď NEOPRÁVNĚNĚ nahlásil ?

Ať mi dá znalecký posudek od nezávislého soudního znalce, kde bude přesně určeno, v čem to bylo závadné.

Každý člověk má jiný názor. Proto ve sporných věcech se dělá posudek několik od více soudních znalců.

Proč nemůže nahlašovatel nést za příspěvek odpovědnost, když byl nezávadný a „skrývá“ ho jen pro svojí „zábavu“ ?

Nejlepší odpověď
www

Poněvadž tu jsou jiná pravidla. To ještě Michale i po takové době nevíš? Nekecej !
Doplňuji:
P.S: právě jsem riskoval, že otázka může být smazána hned z několika důvodů a přesto odpověděl 😉.

Další odpovědi
terry

Protože jsou zde jiná pravidla, jak píše www a pak také možná proto, že se z 90% ptáš na blbosti. Vykonstruované katastrofické případy.

led

Skúste sa pozrieř ešte raz do obľúbeného Kódexu, nemáte pocit, že tieto vaše osobné otázky, ktoré by mali byť smerované adminom, sú v kategórii „obťažujúce“?
Akékoľvek nejasnosti pri zakrytom, alebo vymazanom príspevku treba riešiť s adminom:
e-mail: info@odpovedi.cz
Nikto z nás, riadnych užívateľov, nemá právomoc odstránený príspevok vrátiť na stránku.
Ako znalec výpočtovej techniky to predsa viete.

anonym

viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-lze-objektivne-urcit-co-je-pro-jednoho-cloveka-smrtelne-dulezite-a-pro-jineho-absolutni-blbost-aby-treba-smazani

anonym

Proto že tam nejsou registrovaní zdejší.Počkej,až se tam zaregistrují,budeš mít po žížalkách!

www

Michale, právě svým doplněním jsi to opět totálně, promiň, posral. Běž do řiti se soudním znalcem zde na těchto stránkách a začni aspoň malinko přemýšlet. Také se podívej na pravidla a snaž se je pochopit. Jenže-opět máš zase asi „svůj den“. 😉