Vlčice777

Proč na facebooku do poznámek nejde vložit odkaz?

Proč mi nejde na facebooku do poznámek vložit odkaz?
Doplňuji:
Já nemyslím dávat odkaz na profil na zed ale přímo do poznámek u sebe na profilu.Nejprve je timeline,infor­mace,fotky,přá­telé,další-tam to je až dole – poznámky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Já nevím jaké poznámky myslíš, ale mám tam pořád dotaz co prý se mně honí hlavou. No a když se mně zrovna nic nehoní, tak tam odkazy dávám a funguje to.
Doplňuji:
Jezus, no jo, něco tam takového je.
Klepnul jsem na poznámku potom na napsat poznámku a už jsem psal. Dokonce i fotku by to chtělo.
Kurzor se ti objeví až když klepneš na typ písma !

Dokonce se dá poznámka i zahodit …

Vlčice777

Já nemyslím dávat odkaz na profil na zed ale přímo do poznámek u sebe na profilu.Nejprve je timeline, informace, fotky, přátelé, další- tam to je až dole – poznámky