hanulka11

Proč myslíte, že si spousta lidí nenajde rozřešení na netu?Myslíte, že je to pohodlnost nebo nevědomost?

Je přeci snadné si zadat a vyhledat odpověď ????Jistě jsou specifické otázky, na které chceme odpovědi ze zkušeností druhých nebo odborné odpovědi.

Nejlepší odpověď
www

Spousta uživatelů je asi líná přemýšlet, volit ty správné výrazy pro vyhledávač a také proto dají otázku raději sem, navíc napíší prosím, spěchá! Děs ☹
Doplňuji:
Odborné odpovědi tady chce málokdo, spíše šetříme čas tazatele a řešíme jeho pohodlnost.
Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Některé věci třeba neumí najít, a pokud mám radu od někoho, kdo má osobní zkušenost tak je to k nezaplacení. Pravdou ale stejně pořád zůstává, že některé otázky jsou jen proto aby byly, možná aby se získaly body, a nebo jen tak z hlouposti.

bolak

Jde o to že když mám nějakou otázku, tak mám na výběr:

  • si projet nejdříve internet, čímž narazím na kvantum stránek, kde by se odpověď „mohla nacházet“ a ty všechny budu muset pročíst, odkud nenarazím na to co hledám. Tím ale ztrácím spoustu času a pořád riskuju to, že odpověď nenajdu a tím pádem se budu stejně muset zeptat.
  • se nejdříve zeptat, čili položit otázku a mezitím co ostatní odpovídají se věnovat jiným věcem. Pak už se tu jen stavím a počtu kvantum odpovědí ze kterých si přeberu to co potřebuju.

Neztratím tím žádný čas a získám nejen psaný text ale i osobní zkušenosti odpovídajících.

Pro odpovídající kteří opravdu vědí, je pak odpověď jen minimální ztrátou času. Ti kteří nevědí, ale za to umí hledat a rádi sbírají body mi pak ušetří čas a dostanou za vykonanou práci svoje vytoužené palce.

A kdyby šlo všem jen o body za zajímavost, tak je mnohem jednodušší způsob. Třeba projet si zpětně několik let staré otázky, které získaly nejvíce hvězdiček a nahodit je znova.

led

Samostatné myslenie je strašne bolestivé.
Je jednoduchšie položiť niekedy aj nejasnú otázku, prípadne príkaz, nech to niekto iný vyrieši.
Vo veľa prípadoch, hlavne tí starší, alebo začiatočnici, zase si nevedia určiť aké slová a kde by mali vložiť na vyhľadanie v prehliadači.

rosinka

Zrovna dneska jsem na to myslela, když jsem viděla otázky typu – jaká je vzdálenost na Měsíc. A to od osoby, která s odpověďmi není spokojená. Jestli to někoho opravdu zajímá, nechápu, proč si to nedá do vyhledávače.

Vlk-Gabriela

Opravdu nevím, ale mě se snad pokaždé podařilo najít odpověď na nějakou otázku nebo něco jiného.

aramah

Jak to tu čtu tak potom nechápu, proč jsou tedy odpovědi.To si zrovna každý může vyhledat, co potřebuje.To umí každý,jde tu o ten kontakt že mi někdo odpoví že mu za to stojím a to je to, proč jsem tady ráda. :D

Vlk-Gabriela

Jenom jsem chtěla ještě napsat, že i když v dnešní době naleznu na internetu prakticky všechno, tak občas se ráda dozvím názory nebo zkušenosti druhých lidí.