annas

Proč myslíte, že se nám při únavě dělají kruhy pod očima?

Nejlepší odpověď
anonym

plet je povadlá,nedos­tatečně prokrvená,unavené oči způsobují že máme tendenci jakoby mžourat a tím prohlubujeme vrásky,unavená plet se pak tak rychle nevyhladí,taky nedostatečné očištění pleti je příčinou

Další odpovědi
vagra

Protože jde o zdraví,tak jsem hledal fundovanou odpověď na síti.

Příčiny kruhů pod očima:
dědičné faktory
přílišné namáhání očí
nedostatečné osvětlení nebo špatná poloha při čtení
stres, deprese, psychická únava, úzkost
vysoký obsah soli v jídelníčku
alkohol, drogy
nedostatek vitamínu A nebo avitaminóza
chudokrevnost, špatná střevní funkce nebo choroby ledvin a srdce

Jak se jich zbavit:
Dostatečný spánek
Studené obklady přikládané na oči
Oční gymnastika –pevně sevřete víčka a na 6 vteřin držte. Opakujte minimálně 10 x.
Oční kapky
Regenerační masky
Liftingové přípravky, které vyhlazují kůži okolo očí
Výživné oční krémy (nebo domácí recept – plátky okurky nebo sáčky černého čaje)
Vitamín A a D
Vyhýbat se alkoholu
Nestresovat se, odpočívat
Další podrobnosti-přípravky, prevence-jsou na zdrojové adrese

Zdroj: Upraveno-Zkráceno-http://www.vi­tejdoma.cz/zdra­vi/prevence.7/ra­na-ci-kruhy-pod-ocima.6291.html

BIGFOOT

Vagro, seš dobrej, to je všechno pravda a já si pravdy cením.BIGFOOT