Sobek

Proč myslíte, že Apple nechce dávat data FBI?

Četl jsem o tom, že Google a Apple šifrují svoje data a že to FBI vadí. http://www.se­curitymagazin­.cz/technologi­e/google-a-apple-sifrovani-dat-se-nelibi-fbi-a-tajnym-sluzbam-1404043180.html myslíte že je to skutečné? Mě to přijde zvláštní… proč myslíte, že se tak rozhodli ???

Nejlepší odpověď
gecco

Je to logická ochrana Cloudu – kdyby ta data byla snadno ´získatelná´, uživatelé by Cloud nevyužívali, ne?
😉
Nebo ty bys ukládal data někam, odkud by je moh leckdo ´ukrást´??

Další odpovědi
Emefej

Me by maopak připadalo zvláštní, kdyby ta data nešifrovali.

McArthur

Možná to FBI vadí, ta ale může žvatla co chce, protože to není jejich záležitost. Tuto problematiku v USA řeší NSA, a ta si sosá všechno, co se jí zlíbí. Když je něco zašifrované, tak si řekne dané společnosti, aby ji poskytla klíč. A dostane ho.