hanny 2

Proč muži „umírají“ na rýmu?

Nejlepší odpověď
quentos

konec feministického mudrování a nastolme fakta. Před časem o tomto vyšel článek na Novinkách.cz a k němu není co dodat:

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/195694-proc-muze-skoli-i-obycejna-ryma.html

Další odpovědi
arygnoc

Protože sneseme míň jak ženy.

Víte vy vůbec, to je za zátěž taková rýma?

:))

sejtanka

Protože i muži mají „své dny“:-)))

barnajka

Je otázka, do jaké míry opravdu „umírají“ a do jaké míry to hrají, aby ženušky kolem nich skákaly a pečovaly o ně :)

Arygnoc: Víte vy vůbec, co je za zátěž taková bolest hlavy nebo nedejbože migréna?!?! :))

iceT

protože je to přece smrtelná nemoc na sedm písmen?

Já...

Pro „arygnoc“: Sice sneseme míň (obvykle), ale zato uneseme víc (obvykle)…

😉

anonym

Proto že necítí ten smrad z ženských ...... 🙂

franku

Protože dřevo na stojato a ženská na ležato vydrží hodně.A co my muži?