jannina

Proč muži pořád hledají jiné ženy?Když doma mají vše?Jsou to sic lovci ale?!Proč?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jak se říká, muži nají dvě hlavy, a ta na krku, prostě občas vypne.

Další odpovědi
venkovan

Že muži doma mají vše – to si myslí jejich manželky.
Otázka může taky znít – proč ženy nejsou se sebou solidární, a záletného muže nepošlou někam do pryč. Protože mnoho nich jsou také záletné.
Takže – mohou muži odolat lákavé nabídce?
Mohou, ale mnozí nechtějí – stejně jako ženy.
Horší je, když mají již někde svoje děti a k nim ztrácejí svoji odpovědnost – svůj osobní prožitek nadřazují nad potřeby svých dětí. Zásadní potřeba dětí je mít oba rodiče kteří se oně společně starají, jsou s nimi každou možnou chvíli a ne když jednomu z rodičů ten čas vyhradí soud.

kenyrts

Někteří se zkrátka utvrzují,že nato stále ještě mají…

Drap

Tak to vždy bylo a vždy bude. Příroda je zkrátka mocná čarodějka.

iceT

Proč jsou muži nevěrní?
Nedávno jsem se dočetla,že tento jev se nazývá Coolidgeův efekt a je pojmenovaný po 30 prezidentovi USA,který při exkurzi do drůbežárny měl prohlásit,aby se jistá informace dostala i k jeho manželce.

Ono to celé zní jako vtip.

Říká se, že tehdejší prezidentský pár navštívil jistou experimentální farmu. Prohlídku absolvovali manželé odděleně, a když paní Coolidgeová zavítala k drůbežímu výběhu, povšimla si, že kohout opakovaně kopuluje, a otázala se svého průvodce, jak často přesně. „Dá se to počítat na desítky denně,“ dostalo se jí odpovědi. „Řekněte to mému muži,“ vyzvala ho první dáma. Když se tak stalo, prezident se optal, zda kohout kopuluje vždy se stejnou slepicí. „Ne, pokaždé s jinou,“ odpověděl zřízenec. „Řekněte to mé ženě,“ nechal vzkázat pro změnu Coolidge své manželce.

Ale aby nebyli jen muži ti špatní,i některé ženy jsou takové a hledají pořád něco nového.A proč by si chlap nevzal co žena nabízí,někdy skrytě,jindy zcela otevřeně?

Damiana

Evidentně je pálí dobré bydlo. On také každý většinou chce to, co zrovna nemá. Obvykle to bývá tehdy, když svazek není v základech vůbec pevný a ti lidé vlastně ani nemají moc společného. Papír z radnice přece nezaručuje povinnost k lásce.
Záleží ale i na přirozené inteligenci a vnitřních zásadách každého z nás. Potencíalních nápadníků a nápadnic je kolem stále mnoho, ale záleží na tom, jestli se dotyčný sníží k tomu zradit důvěru ve „svého“ člověka a pošlapat vše, co mezi nimi je. Ať se pak snaží „slepovat“ sebevíc, je to pryč navždy. Jen ten, kdo nevěří sám sobě a vlastně si ani sebe neváží si potřebuje dokazovat, jaký je o něho zájem – a nevěra je jednou z oblíbených „frajeřin“.

jannina

Myslím si ,že je lepší býti mrškou nežli vzornou manželkou či přítelkyní.Protože na světě už to tak chodí.jednou jsi dole pak zase na hoře.

iceT

Jenže i ty mršky mohou pak snadno zůstat jen dole a ve finále zůstat samy,když to budou nejméně očekávat.

jannina

Je to smutné,ale může se to státi také.