MichaelOffic

Proč musím mít voličský průkaz, když chci volit v jiném městě, když jsem občanem ČR?

Jsem jediný komu toto přijde opravdu na hlavu?

Vážně jediný? Tak asi logicky má každý číslo OP na svém OP, tak se to zapíše do databáze, ke které by měly všechny úřady přístup, ne?!
Žijeme v moderní době, takže vypisovat nějaký papír je naprostá blbost.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ano, jsi jediný. Voličský průkaz tu po volbě seberou, kdyby se volilo na občanku, tak bys mohl v různých městech volit několikrát.

Další odpovědi
Arne1

Na hlavu to opravdu je. Dnes, v dobe Internetu, kdy je vše propojeno, si stát nedokáže udělat databázi a aplikaci voličů. Jsou méně rozvinuté země než ČR které to dokáží.

Drap

Zřejmě jsi jediný. Jak by poznali v místě 100 km od tvého bydliště, že jsi nevolil už někde jinde?

plebs

Michael, zachovejte klid, jsme pořád rozvojová země je to potvrzeno Americkou studií z jara Léta páně 2017