Svobodny

Proč musí mít moderátoři na Rozhlasových Stanicích na uších sluchátka ? !

Nejlepší odpověď
Hlada

Protože musí mít odposlech. Ten není možné mít hlasitý, protože by ho zároveň snímal mikrofon a vznikla by zpětná vazba. Echo nebo rozhoukání.

Další odpovědi
Jan Kunčar

Do sluchátek dostávají pokyny a upozornění z režie.

orestez

Podobná otázka, jen z oblasti prodavačů v Lidlu https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zamestnanci-v-lidlu-maji-v-uchu-komunikator-a-vedou-konferencni-hovory-jak-prepinaji
A nevím z toho další polovinu rechtu.

orestez

Hlada, k čemu odposlech? Moderátor hudbu neposlouchá, naproti němu (nebo jí) sedí mistr zvuku a povídají si.