Michal47

Proč musí divák sledovat každé odpoledne na TV Barrandov psychoterapeutické exhibice Jana Musila s úplně cizími lidmi?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusí. Každý divák má při ruce ovladač, nebo alespoň tlačítko s možností vypnutí.

Další odpovědi
orwell

Proč by musel? Nemusí, může si zvolit zcela jiný program. Já nejsem obhájce TV Barandov, taky si myslím, že je tam „přemusilováno“, ale některé lidi to prostě zajímá. Já se na to dívám jen zcela výjimečně. Mě zase zajímají jiné věci a sleduji často na Prima-ZOOM pořady, které např. moji manželku vůbec nezajímají.

Dochy

Nemusí. Já třeba asi ještě žádnou nesledoval a žiju…

led

Je to slobodná voľba každého diváka, pokiaľ má možnosť prepnúť tv kanál.
Čo dáva TvBarrandov je na rozhdnutí vedenia a majiteľa tejto televíznej stanice.

briketka10

Nemusí!