jirka F

Proč musí být ve filmu tolik reklam ?

Proč musí být ve filmech tolik reklam to nemůžou dát na začátku reklamu a pak přehrát celý Film bez reklam nechápu to tak se tedy ptám proč když přehrává nějaká televize např: barrandov,atd. tak pak to najednou udělá střih a dá tam reklamu nechápu to nemůže být reklama jenom před filmem.

ptám se tedy na váš názor

Odpovědi
Stingo

Protože je nejsledovanější a firmy za ní nejvíc platí. Jednoduché.

Mapel

Reklama před filmem i po je je, ale také v průběhu filmu. Televize je financovaná z reklami. Než začne film, tak si udělám kafe, dojdu na záchod atd. Nedívám se na reklamu a to není cílem investora reklami. Je si toho vědom a tak potřebuje naservírovat reklamu v době pozornosti diváka. Napínavý děj a šup reklama. Čekáš u televize, aby jsi nepropásl to pokračování a nuceně se díváš na reklamu. A to právě investor reklami chce. Jeho nezajímá čas, mezi dvěma filmy. Ten je pro účinnost reklami málo efektivní. Tak se dívej na ČT, kde fim není přerušen reklamou. Že chceš film na Primě? Tak si poslechni i reklamu.
Doplňuji:
setapouch: Ano vloudila se chybička „z reklamy“ je správně podle vzoru žena. Nevím jak se mi to tam vloudilo a přímo 2× :)

anonym

Čím atraktivnější film, tím více reklam ve filmu, protože se na něj dívá hodně lidí,A čím více reklam, tím větší zisk pro tu televizi, potažmo pak pro ten výrobek.

arygnoc

práve preto nemám tv – štvalo, že zaujímavé bloky reklám prerušovali filmami.

;-Q