agentpv

Proč musí být to HAVE ve větě: „I have already told you everything I know!“

Překlad: „Už jsem vám řekl všechno, co vím!“ Já bych to teda napsal logicky bez HAVE. Díky za pomoc.

Nejlepší odpověď
Nielsen

No je to součást anglické gramatiky – tzv. předpřítomný čas.

https://www.hel­pforenglish.cz/ar­ticle/20081018­05-predpritomny-cas-1-uvod-a-tvoreni

Další odpovědi
quentos

Protože jde o předpřítomný čas. Ten se užívá zejména tehdy, když činnost v minulosti má následky v přítomnosti (nebo dosud trvá, ale to není tento případ) a neuvedeme časové určení. Což je přesně tento případ. Následek toho, že už jsem ti všechno řekl, je, že teď už nemám co říct.