Nikkol

Proč musí být adeptky na miss svobodné?

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím,že je to vidno už z titulu Miss což znamená slečna,dívka,kdežto paní je missis nebo mrs nebo tak nějak si myslím,že by to mohlo být.
Jsou přece nebo aspoň bývaly i soutěze pro maminky.

Další odpovědi
P.T.

Asi aby bylo jasné, že jejich prioritní závazek bude modeling a plnění „povinností“ Miss. U ženy, která má dítě, rodinu, je vdaná, existuje předpoklad, že kvůli tomuto nebude moct plnit povinnosti Miss.

anonym

Mlade divenky se ani dnes tak brzy nevdavaji , tak snad ani zadna byt pani nemuze… a ve 30 … ? -iv-