mosoj

Proč musel spěchat ?

Automobil ministra vnitra John dnes naboural. To se může stát každému. Není mi jasné proč musel spěchat a jet na modrá světla na nějakou kontrolu. Odborníky tam měl a šlo o h… . Ono opravdu kdyby šlo o kejhák tak by tam ministr určitě nespěchal.

Tak to je zajímavé. Tuto otázku není kam zařadit. Bavit se o politicích se nedoporučuje ?

Nejlepší odpověď
BEAES

John a VV je jeden veliký podvod, hnusí se mi. Jo, tady toho není více k zařazení...­..kontaktujte admina.

Další odpovědi
Miroslavst

„Okamžitě jsem se rozhodl prověřit situaci na místě, kde zasahovali pyrotechnici. Při cestě na Malou Stranu vyhodnotila Ochranná služba Policie ČR situaci tak, že je nutno použít modrý maják a výstražné zvukové zařízení,“ řekl ministr vnitra Radek John k nehodě.

led

Nedivte sa, že sa ponáhľal. zabudol vypnúť plyn pod polievkou.
Vy by ste sa neponáhľali? Ak áno, potom sa nedivte.
Druhá možnosť, asi musel niečo osobne rozhodnúť, alebo podpísať.

oskar

Připadá mi to všechno jako.U nás v Kocourkově.

ReHu

Miroslav psal, že jel na Malou Stranu? Nebo na malou stranu? Proto tolik spěchal.