hanka R+

Proč muj počítak nekomunikuje s mím připojením telefonem (nokia 5800 expess music) přes usb…

na telefonu mi to fakčí ale počitač nereaguje…ani v tomto počitači se mi to neukaže… (už sem ho parkrat zapojení měla)

Nejlepší odpověď
DDarent

Jestli to myslíte tak, že se to nepustí samo, tak se to musí přes ,,tento počítač'' a zkuste si nainstalovat nokia OVI a stáhněte si aktualizace. Pokud reagoval a teď ne, tak by to mohlo bát nastavením mobilu, protože ste si třeba přeštelovala připojení USB. přes kabel zkusit jiný mobil a poznáte čím to je. 5800 stále patří do mobilů nižší třídy a tuty problémy se vyskytují sice v málo případech ale časem se jejich počet zvýší.

Další odpovědi
Alesh

Taky mi Nokia blbla, pomohl restart mobilu.

Hykam

Taky může být vadný kabel.
Pokud máte tel propojen kabelem s PC a s tel. jde normálně zajít do menu a pracovat s ním, tak se přístroje navzájem vůbec „nevidí“.
Zkuste, pokud máte jiný kabel.