Altair-AC

Proč mohu na tomto webu nominovat pod svou otázkou ,i když to prý může jen zlatý a stříbrný uzivatel?

Odpovědi
Kepler

Nominovat mohou i ostatní uživatelé, ale neprojeví se to na číslici Nominace:… (zůstane 0) a bez vlivu na udělené body. Projeví se to jen pod tlačítkem „můj stream“, kde odpověď označená jako užitečná je. Do tvého streamu patří jen účastníci – následovníci a ti které sám následuješ (tady si ale nejsem stopro jistý).

Dochy

Podívej se do pravidel… Nominovat odpověď mohou ostatní uživatelé (možná jen zlatí a stříbrní teď kontrolovat nebudu) a hlavně TAZATEL, který tím svou otázku uzavírá (nominace od tazatele znamená, že našel tu nejlepší odpověď a žádnou další už nechce)