Justin1

Proč mobilní verze Odpovědí nenabízí trvalé přihlášení a diskusi?

Když si Odpovědi.cz otevřu na počítači, mohu si vybrat trvalé přihlášení (bez automatického odhlašování) a u každé otázky je možnost diskuse. Když si tuto stránku otevřu na telefonu, tyto možnosti tam nemám. Zkusil jsem přepnout na verzi stránky pro počítač, ale i tak se mi zobrazovala pořád verze pro telefon. Proč nemohu mít tyto možnosti i na telefonu?

Nejlepší odpověď
nyjono

Když sjeden na stránce až dolů, v nabídce najdeš zobrazení plného webu. Tak budeš mít možnost i diskuze.
Já trvalé přihlášení mám i na mobilu.

Další odpovědi
Vojta24

řešeno už mnohokrát, tyto věci se prostě nedostaly do implementace mobilní verze a protože stávající majitel nemá kapacity ani motivaci, aby tyto funkce dodatečně doplnil, bude zřejmě navždy platit, že v mobilní verzi tyto věci prostě nebudou a bude nutné přepínat ručně na velmi nepohodlnou verzi optimalizovanou pro velké obrazovky počítačů aby ses k těmto funkcím vůbec dostal.