zjentek

Proč mně před pár dny nelítaly v těch hicech lampiónky štěstí?

vždycky to chviličku letělo a náhle začalo klesat a vždycky to zahučelo někde za chalupy, třeba na tři, čtyři pokusy ..přitom včera ten samej model letěl skvěle až „do výšin“ ;q

Nejlepší odpověď
gecco

Protože svíčička nedokázala dostatečně ohřát vzduch v tom pytlíku – vůči vzduchu v okolí…
BTW – a proto bylo tolik požárů – Zjentek posílal hořící svíčky po okolí…
😉

Další odpovědi
Klaproth

Archimédův zákon v praxi.

Drap

Důvodem je špatná termika. Je to obdobné jako třeba u horkovzdušných ba­lonů