Proč mne nemá nikdo rád?

Pozor,já si nestěžuji,jen si tak broukám! Otázka zní: jde si i jinde broukat ?

Nejlepší odpověď
Drap

Jde brouka kdekoli, ale někdy se to nevyplácí.
A nebroukej – já tě mám rád, aspoň někdy

Další odpovědi
briketka10

dumky..žalky..

dudu

Dnes jsem si „skyjpoval“ s náčelníkem lidožroutů zvaným „Mlsná huba“ a ten mě mimo jiné požádal: „vyřiď prosím barbakanovi a jemu podobným, že je máme moc rádi“, ale v zápětí bůhví proč, tuto neděli vyhlásil za bezmasý den.

Děda Louda

A měl by?
Nejraději jsme si chodívali broukat do Broukárny, tedy někdejšího obchodního domu Brouk & Babka. Když z něj udělali Prior, tak to už nebylo ono.

johana 56

Jen jeden,jen jeden…

venkovan

Broukat se dá kdekoliv. Ale ne doma, když partnerka nemá svůj dobrý den, či je na návštěvě tchýně, čí když šéf rozděluje prémie a nebo neoblíbenou práci.
Není vhodné ani při silniční kontrole Policií ČR, či při kontrole obecním strážníkem, zda ten psí kopeček na chodníku je od tvého psa.

ratava

…třeba v lese s jeleny, doma s dětmi…

štamgast

Tak vůbec jsem nepochopil pointu a princip otázky, doufám, že ji někdo smázne, evidentně se nudíte…

pizlicka

bzum bzum bzum bzum,a nejde mi to do kebule,bzum bzum bzum bzum,a nejde mi tva otazka na rozum:-))

jendahun

Slovy paní Bobošíkové:
…„rádi je emoce.Respekt a důvěra jsou vlastnosti,vztahy vybudované na základě reálných faktů.
Budu usilovat o respekt a důvěru občanů,ale ne o jejich lásku.“
Něco na tom je.
Jinak,já si nebroukám,já huním.Děsně to vytáčí manželku,že ji to znervózňuje.

fcoop

štamgast – to,že jsi otázku nepochopil – to přece není důvod k smazání,že?
Ještě foukej do ohně.