mosoj

Proč mně některé zde položené otázky připomínají tento článek?

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to podobné,jako když někteří hrdinové za klávesnicí mají legraci z toho, že umře na koronavirus spousta seniorů. Podobní hrdinové přejí třeba smrt prezidentovi republiky, ale sami ve skutečnosti někde ve svých kancelářích na pracovišti se dožadují antibakteriálních mýdel a když někdo zakašle, jsou vystrašení v obavě o své zdraví. Na každého jednou dojde.

Další odpovědi
Pepa25

Proboha, za jakého bulváru to je?