smokingman

Proč mládež koncem 90. let a začátkem roku 2000 nosila stříbrné a leskle modré oblečení?

Nedávno jsem to, totiž viděl v pořadu rande, které se kdysi vysílalo. A tak mě napadla tahle otázka. Chtěl jsem se tím zeptat i na to, co všichni měli s tím,, ufo" stylem.

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi máš na mysli kovodžínovinu, prostě to bylo tenkrát v módě. Ale možná to mělo sofistikovanější důvod: chtěli se před UFO ztratit na pozadí zmoklé silnice. To byste nevěřili, jaký byl takový aliendrone už tenkrát zvrhlík…