Proč ministrem Kocorkem nebyl ukončen pracovní poměr dle §55 261/2006sb (zákoník práce), aby neměl nárok na 213 tisíc?

http://zpravy­.idnes.cz/kocou­rka-potopil-skandal-se-16-miliony-ted-dostane-odchodne-213-tisic-10x-/domaci.aspx?c=A111116­_142121_domaci_kop

Nejlepší odpověď
Jikra

Protože není zaměstnanec. Ministři,poslan­ci,senátoři a jiná svoloč je volená(nebo vyvolená)kasta tzn.volení zástupci ergo nejsou v postavení zaměstnanců ergo se na ně nevztahuje zákoník práce.

Další odpovědi
Drap

To sisještě nevšiml, že v této republice neplatí zákony pro všechny stejně ?

tuCZek

Dobrá otázka,ale špatně adresovaná